Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

Lipiny 1, 39-220 Pilzno

tel./fax 14-6721-174

Pożegnanie klasy III G

Dnia 23 czerwca 2016 r. odbyła się uroczystość  pożegnania uczniów klasy III g. Na początku uczniowie odtańczyli  poloneza a następnie skierowali słowa podziękowania do rodziców, obecnych i byłych nauczycieli, którzy kształtowali ich aktywność i rozwijali zainteresowania, wszystkich pracowników szkoły, koleżanek i kolegów. Wiele wzruszeń dostarczyli gimnazjaliści wszystkim obecnym na uroczystości przedstawiając prezentację multimedialną przypominającą najciekawsze momenty z ich życia szkolnego.
Następnie klasę III gimnazjum w imieniu młodszych kolegów pożegnała klasa II gimnazjum.

I choć dotarliście do mety ważnego etapu życia, musicie pamiętać, że do mety przybywa się tylko  po to, aby wyruszyć w dalszą drogę. Sięgajcie więc po nowe doświadczenia, pamiętając przy tym, że szczyty zdobywa się krok po kroku, nie zatrzymując się pomiędzy. Los sprzyja tylko odważnym, dla których pokonywanie siebie jest źródłem rozwoju.
Życzymy Wam dalszej wytrwałości, radości, dokonywania dobrych wyborów oraz sukcesów.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie ZS w Lipinach.